Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ savoury flavour seasoning for dishes ] eşleşme 18 Ürünler.
lezzetli lezzet çili limon baharat tozu çok yönlü yemek aroması için tozlu baharat KMZ-2180083
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Lezzetli Tadı Yengeç Tozu baharatı Çorbaların Tadını Artırmak İçin Uygun Çorbalar Makarnalar Atıştırmalıklar ve Deniz Meyveleri Kürtükleri
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
lezzetli lezzet doğal karides tozu patates kızartmalarına derin aroma ve lezzet eklemek için mükemmeldir çorba ve soslar
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Lezzetli Lezzet Japon Turp Tozu Anında Otantik Acı Baharat Gıda Lezzetlendirme KMZ-2180078
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
PAPRIKA baharat KMZ-2180091 Hafif Tatlı Paprika Gıda Kaliteli Paprika Tozu
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Zengin Kremli Peynir Saçlayın Peynir Baharatı Karışımı Örnek Ücretsiz Ucuz Gıda Katkı maddesi
| Menşei ülke: | Çin |
|---|---|
| Lezzet tipi: | Tuzlu |
| Net ağırlığı: | Paket boyutlarına göre değişir. |
Ticari Toplu Peynir Aroması Baharat Uzun Süren Aroması Bitmiş Ürün'ün % 5-10'u
| Menşei ülke: | Çin |
|---|---|
| Lezzet tipi: | Tuzlu |
| Net ağırlığı: | Paket boyutlarına göre değişir. |
Kişiselleştirilebilir Toptan Çili Limon baharat karışımı Tatlı Aromalı Örnek Ücretsiz
| Kullanım: | Gıda Katkı Maddeleri |
|---|---|
| Alerjen Bilgisi: | Bilinen alerjen içermez |
| Ürün Tipi: | Baharat |
Chargrill Yakıt kömürü ızgara aroması Et ürünü için kızartılmış tuzlu odunla kızartılmış ızgara aroması
| Menşei: | Çin yapımı |
|---|---|
| Biçim: | Sıvı |
| Raf ömrü: | 24 ay |
Aromatik Sarımsak Baharatı Tatlı Bitkisel Notlar
| Tip: | Baharat |
|---|---|
| Kalori porsiyonu: | 5 kcal |
| Net ağırlığı: | Paket boyutlarına göre değişir. |

