Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ spicy food flavor ] eşleşme 32 Ürünler.
Spicy Meat Liquid Flavor Hot & Spicy Meaty Note Savory Seasoning For Food & Snacks
| Biçim: | Sıvı |
|---|---|
| alerjenler: | Hiçbiri |
| Lezzet tipi: | Tuzlu |
Domates Aroması Baharatlı Domates Aroması baharat KMZ-2180110
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Lezzetli Kaliteli Gıda Aroması Mantar Sıvı Aroma Kmz-2170032
| Ambalaj bilgileri: | 5kg*4 Kavanoz/Karton |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
Ateşli Sıcak Aromalı Baharat Sıcaklık Dayanıklı Gıda Sınıflı baharat atıştırmalık ve et ürünleri için
| Raf ömrü: | 2 Yıl |
|---|---|
| Kullanım: | Çorbaların, sosların ve atıştırmalıkların tadını artırır |
| Tip: | Baharat |
Ateşli Alevli Sıcak baharat tozu Yağ/Suda çözünür GDO olmayan Glutensiz Gıda Katkı maddesi Ekstrüde Eteklenmiş Atıştırmalıklar ve Anlık Noodleler için
| Raf ömrü: | 2 Yıl |
|---|---|
| Kullanım: | Çorbaların, sosların ve atıştırmalıkların tadını artırır |
| Tip: | Baharat |
Jalapeno Baharatı Yeşil Acı Biber Acı Vuruş ve Taze Çimensi Lezzet Meksika Jalapeño
| Kullanım: | Gıda Katkı Maddeleri |
|---|---|
| Alerjen Bilgisi: | Bilinen alerjen içermez |
| Ürün Tipi: | Baharat |
Chilli Powder Flavor KMZ-2160009 Spicy Taste For Food Use
| Kullanım: | Gıda Katkı Maddeleri |
|---|---|
| Alerjen bilgisi: | Bilinen alerjen içermez |
| Ürün türü: | Baharat |
Uzun Süre Kalıcı Koku Kavrulmuş Dana Eti Aromalı Sıvı Form, Lezzetli ve Etimsi Bitiş
| Ağırlık: | 25kg/ |
|---|---|
| Menşei: | Çin |
| Lezzet: | Biftek |
Zencefil Tatlı İçecek Sıvı Meyve Tatlı İçkiler İçin Sakızlı Baharatlı Taze Aroması
| Ürün biçimi: | Sıvı form |
|---|---|
| Boyut: | 5 kg |
| geçirgenlik: | >=%95,0 |
PAPRIKA baharat KMZ-2180091 Hafif Tatlı Paprika Gıda Kaliteli Paprika Tozu
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |

