Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ meat dishes savoury flavour ] eşleşme 18 Ürünler.
Chargrill Yakıt kömürü ızgara aroması Et ürünü için kızartılmış tuzlu odunla kızartılmış ızgara aroması
| Menşei: | Çin yapımı |
|---|---|
| Biçim: | Sıvı |
| Raf ömrü: | 24 ay |
PAPRIKA baharat KMZ-2180091 Hafif Tatlı Paprika Gıda Kaliteli Paprika Tozu
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Yengeç Aromalı Yengeç Eti Notu KMZ-2170028
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Tatlı Aroması Parfüm Halal Sertifikalı Aroması Profili Gıda İçecekleri ve Kozmetik Ürün Aroması Optimizasyonu İçin İdeal
| Sertifikalar: | Kaşer, Halal |
|---|---|
| Ürün adı: | Tatlı Tadı |
| Depolamak: | Serin ve kuru bir yerde saklayın |
Sarımsak Baharat Aroması Sarımsak Hafif Ot Notası İle KMZ-2170023
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
Tartuf Tatı Siyah Tartuf Beyaz Tartuf Not Mantar Tatı Tatlı Lüks Tat Kokulu Gelişme
| Menşei: | Çin yapımı |
|---|---|
| Biçim: | Sıvı |
| Raf ömrü: | 24 ay |
Yüksek sıcaklığa dayanıklı mantar lezzeti Shiitake notu lezzetli gıda kalitesi
| Menşei: | Çin yapımı |
|---|---|
| Biçim: | Sıvı |
| Raf ömrü: | 24 ay |
Kişiselleştirilebilir Toptan Çili Limon baharat karışımı Tatlı Aromalı Örnek Ücretsiz
| Kullanım: | Gıda Katkı Maddeleri |
|---|---|
| Alerjen Bilgisi: | Bilinen alerjen içermez |
| Ürün Tipi: | Baharat |

