Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ seasoning flavourings for food ] eşleşme 140 Ürünler.
Braised Beef Flavor Food Flavoring with 0.05%-0.15% Suggested Addition Amount No Added Sugar and China Origin
| Menşei ülke: | ÇİN |
|---|---|
| Lezzet Profili: | Tuzlu |
| Depolamak: | Serin, kuru bir yerde saklayın |
Jalapeno Baharatı Yeşil Acı Biber Acı Vuruş ve Taze Çimensi Lezzet Meksika Jalapeño
| Kullanım: | Gıda Katkı Maddeleri |
|---|---|
| Alerjen Bilgisi: | Bilinen alerjen içermez |
| Ürün Tipi: | Baharat |
Dumanlı Paprika Karışımı BBQ Baharat Gıda Katkı maddesi Küresel Paprika baharat talebi
| Raf ömrü: | 2 Yıl |
|---|---|
| Kullanım: | Çorbaların, sosların ve atıştırmalıkların tadını artırır |
| Tip: | Baharat |
Ateşli Alevli Sıcak baharat tozu Yağ/Suda çözünür GDO olmayan Glutensiz Gıda Katkı maddesi Ekstrüde Eteklenmiş Atıştırmalıklar ve Anlık Noodleler için
| Raf ömrü: | 2 Yıl |
|---|---|
| Kullanım: | Çorbaların, sosların ve atıştırmalıkların tadını artırır |
| Tip: | Baharat |
Tuzlu baharat tuzlu yumurta tatlı baharat tozu KMZ-2180111 İyi Kalite
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Tatlı baharat bal tereyağı Tatlı baharat tozu KMZ-2180114 İyi Kalite
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Tatlı baharat Karides Aromalı baharat tozu KMZ-2180077 İyi Kalite
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C,T/T |
Ticari Toplu Peynir Aroması Baharat Uzun Süren Aroması Bitmiş Ürün'ün % 5-10'u
| Menşei ülke: | Çin |
|---|---|
| Lezzet tipi: | Tuzlu |
| Net ağırlığı: | Paket boyutlarına göre değişir. |
Toptan uzun süreli ekşi krem soğan atıştırmalık baharat örneği ücretsiz
| Ürün adı: | Tatlı Tadı |
|---|---|
| Kullanım: | Çorba, güveç ve sosların tadını artırır |
| Çalışma Basıncı Aralığı: | Serin ve kuru bir yerde saklayın |
Umami Katkılı Fırınlanmış Dana Eti Baharatı %5-10 Bitmiş Üründe Lezzetli tat
| Ağırlık: | 25kg/ |
|---|---|
| Menşei: | Çin |
| Lezzet: | Biftek |

