Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ seasoning flavourings for food ] eşleşme 149 Ürünler.
En Yeni Öneri Tatlı Mısır Aromalı Çeşni KMZ-2180106
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
KMZ-2170109 Curry Masala Flavour For Savory Food
| Sertifikalar: | Kaşer, Halal |
|---|---|
| İçindekiler: | Tuz, Sarımsak, Soğan, Karabiber, Kırmızı Biber, Kekik, Kekik, Biberiye |
| Depolama koşulları: | Serin, kuru bir yerde saklayın |
Domates & Harb Aromalı Çeşni Domates Aromalı KMZ-2180099
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Domates Aroması Baharatlı Domates Aroması baharat KMZ-2180110
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Domates Aroması Baharatlı Domates Aroması baharat KMZ-2180110
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Domates & Harb Aromalı Çeşni Domates Aromalı KMZ-2180099
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Domates Aroması Baharatlı Domates Aroması baharat KMZ-2180110
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Doğal tatlı mısır tadı baharatı KMZ-2180106 Yüksek Kalite
| Ambalaj bilgileri: | 25 kg/kova |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Gıda Aroması için Doğal Etil-Vanilinli Domates Baharatı Tozu
| Ambalaj bilgileri: | 25 Kg/Koli |
|---|---|
| Teslim süresi: | 2 hafta |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
Tom Yum Flavour Savoury Flavour with 5kg*4 Jar/Carton Packaging and GB 30616 Standard for Food Flavouring
| Teslim süresi: | 5 hafta |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| Yetenek temini: | Ayda 100 Ton |

